Letošní móda na WordCampu

Pravidelní účastníci WordCampů ví, že se mohou těšit na nové WordCamp tričko a další drobnosti, které k podobným konferencím patří.

Tyto materiály připravujeme s předstihem, a tak bychom vás rádi nechali trošku nahlédnout pod pokličku toho, co chystáme.

Svršky jsou základ

Letos budou trička trošku jiná než na minulých ročnících. Vybrali jsme krásné modré polokošile z kvalitnějšího materiálu s WordCamp výšivkou.

Tričko všem řekne, že jsme jedna rodina nadšenců, která propadla redakčnímu systému WordPress. A řekne to všem vždy, když si ho vezmete na sebe i mimo samotnou akci.

S tímto tričkem rozhodně neuděláte ostudu ani na obchodním jednání, kde budete řešit nový WordPress web pro klienta. Rozhodně ukážete, že jste platným členem WordPress komunity a aktivně se o tento systém zajímáte.

Nevíte, jakou velikost trička zvolit? Následující tabulky velikostí vám poradí:

Musíme vás poznat

Abychom věděli, kdo na WordCamp skutečně patří, připravili jsme tři druhy barevných proužků, které budou identifikovat jednotlivé účastníky. To jistě znáte i z jiných akcí.

Zde bychom rozhodně vyzdvihli ten krásný žlutý. Tento proužek dostanete, pokud si zakoupíte VIP vstupenku, a dáváte jím najevo svou podporu české komunity. Výtěžek z prodeje VIP vstupenek využíváme hlavně k tomu, abychom mohli na konferenci zdarma pozvat aktivní členy komunity jako drobnou odměnu za jejich práci – například při překladu WordPress.

Musíte se poznat

Krom pásky a trička bude mít každý účastník visačku se svým jménem a firmou/webem, kam patří. To by vám mělo pomoci s poznáváním dalších lidí.

Pokud je vaším hlavním cílem navázání nových vztahů, nesmíte si nechat ujít afterparty, která začne hned po skončení hlavního programu – bude stačit vyjet výtahem do akademického klubu VŠE. Zde se určitě vyplatí vědět, kdo je kdo.

Happiness bar – cože?

Pokud slyšíte tento termín poprvé, tak vězte, že se jedná o doplňkový program celé konference. Zkušení odborníci budou připraveni vám ihned na místě poradit/ukázat, jak co ve WordPressu udělat. Poznáte je jednoduše – budou mít jasně viditelnou slušivou reflexní vestičku.

Pokud budete mít dotaz ohledně WP, tak si je ve volných chvilkách mezi přednáškami najděte, rádi si s vámi popovídají.

Náš maskot

Oficiálním maskotem konference je postavička Wapuu King (není to pokémon Pikachu, není to medvídek Pom Bear). Můžete se tedy těšit na samolepky s jeho motivem v několika velikostech.

 

Jak se vám letošní materiály líbí? Vaše názory si rádi přečteme v komentářích.

Doufáme, že si konferenci užijete!

2 komentáře u „Letošní móda na WordCampu“

  1. To je přeci jasné 🙂 Všichni organizátoři a přednášející budou v vypíchnutí z davu, aby bylo vidět, kdo celé akci pomohl a kdo přišel posluchačům sdělit něco ve svém volnu a bez honoráře – toho bychom si všichni měli moc vážit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *